ikonka-mobil +420 773 562 562

Zdravotní obuv Birkenstock professional Kay SL / Dog blue, Birko-flor s protiskluzovou podrážkou vel.č.37 - 41

Název Zdravotní obuv Birkenstock professional Kay SL / Dog blue, Birko-flor s protiskluzovou podrážkou vel.č.37 - 41
Výrobce Birkenstock - Zdravotní Obuv
Šířka:
Velikost:
Kód 582536
Cena 1 798,00 Kč
Cena s DPH 2 176,00 Kč
Dostupnost Skladem - expedice ihned
Párů

Popis

 

Zdravotní obuv Birkenstock s protiskluzovou podrážkou je vyrobená z materiálu Birko-Flor. Birko-flor je materiál odolný vůči roztržení, snadno se udržuje a je příjemný na dotyk. Nejvyšší vrstva tohoto materiálu má strukturu podobnou kůži, spodní vrstva je opatřena měkkým rounem. Pásek se dá dát dozadu za patu.
Protiskluzové provedení, bezpečná chůze, odolnost, pohodlí, zdraví. To vše můžete očekávat od protiskluzové zdravotní obuvi Birkenstock.
Díky zvláštní konstrukci z optimálně tlumících vrstev nabízí tato protiskluzová superpodešev dostatečný komfort. Mezipodešev z materiálu EVA vyrovnává automaticky nerovnosti podlahy (proti oleji, tuku, vodě i chemikáliím) a odolný profil gumové podešve působí protiskluzově a splňuje požadavky normy DIN EN ISO 13287:2007, SRC. Superpodešev je ideální pro každodenní použití.
Anatomicky tvarovaná zdravotní stélka se skládá z několika vrstev vysoce kvalitních přírodních materiálů korek, latex a juta. Díky této zdravotní stélce se chodidlu dostává stabilní opory, aniž by bylo stísněno. Kromě toho mají zdravotní boty Birkenstock professional příjemné klima pro chodidla a vynikající tlumení kroků.

Birkenstock má zkušenosti s výrobou zdravotní obuvi již od roku 1774. „Made in Germany“ je jasné označení původu. Zdravotní obuv Birkenstock se vyrábí výhradně v Německu podle nejmodernějších standardů. Hluboká patka pevně drží patu a podpírá tkaninu, opěra příčné klenby zajišťuje přirozený, správný postoj, vnitřní a vnější opěra podélné klenby propůjčuje noze při chůzi rovnováhu, opěrka prstů dovoluje optimální vedení prstů při přirozeném pohybu nohy.

Sdílej tento článek s přáteli!