ikonka-mobil +420 773 562 562

Zdravotní obuv Birkenstock Seres - Camberra Old Tabacco / přírodní kůže, vel.č.38

Název Zdravotní obuv Birkenstock Seres - Camberra Old Tabacco / přírodní kůže, vel.č.38
Výrobce Birkenstock - Zdravotní Obuv
Šířka:
Velikost:
Kód 1008708
Cena 1 896,00 Kč
Cena s DPH 2 294,00 Kč
Dostupnost Skladem - expedice ihned
Párů

Popis

Zdravotní sandály Birkenstock jsou vhodné i pro volný čas, nadstandardní kvality vyrobené z kůže. Kůže Birkenstock je mimořádně silná – asi tři milimetry – a přesto měkká. Přírodní kůži je možné poznat jak podle vůně, tak i podle typické lícové kresby a barvy povrchu. Nepoužíváme žádné syntetické krycí barvy, kterými bychom tyto rozdíly vyrovnávali – póry v kůži proto zůstávají otevřené a prodyšné.

Birkenstock má zkušenosti s výrobou zdravotní obuvi již od roku 1774. „Made in Germany“ je jasné označení původu. Zdravotní obuv Birkenstock se vyrábí výhradně v Německu podle nejmodernějších standardů.

Hluboká patka pevně drží patu a podpírá tkaninu, opěra příčné klenby zajišťuje přirozený, správný postoj, vnitřní a vnější opěra podélné klenby propůjčuje noze při chůzi rovnováhu, opěrka prstů dovoluje optimální vedení prstů při přirozeném pohybu nohy, zdravotní stélka z korku a latexu je velmi pružná a zaručuje jedinečné, překvapivé pohodlí při nošení, velurový potah zaručuje dobré klima pro nohu, okraj zdravotní stélky je zvýšen, aby chránil prsty.

Sdílej tento článek s přáteli!